duża torebka shopperka nobobags

Torebki Shopperki idealne na każdą okazję

Torebka to nieodłączny atrybut każdej kobiety. Panie bez względu na wiek uwielbią ten dodatek. Idealnie dopasowana torba będzie nie tylko funkcjonalna, ale może także spełniać kilka innych funkcji. Kluczową kwestią będzie tutaj podkreślanie lub tuszowanie niektórych elementów sylwetki. I tak na przykład, jeśli mamy na myśli torebki shopperki, to będą one idealnym wyborem dla kobiet o nieco zaokrąglonych kształtach. Duża torebka odwróci uwagę między innymi od szerokich bioder. Jakie są jeszcze zalety większych toreb?

Shopperka idealna do pracy

Kobiety, które wykonują pracę biurową często muszą nosić ze sobą różnego typu dokumenty, teczki, tablety lub laptopy. Torebki shopperki są wręcz dedykowane do tego, by przenosić w nich takie akcesoria. W dużej kieszeni torby z powodzeniem zmieści się laptop, a do tego znajdzie się także miejsce na okulary, małą kosmetyczkę i kilka innych drobiazgów. Warto także dodać, że torba typu shopper bardzo ładnie prezentuje się przy różnych biurowych stylizacjach.

torebka shopperka

Duża torba na zakupy

Jak sama nazwa wskazuje torebki shopperki bardzo dobrze sprawdzą się podczas zakupów. Bez względu na to czy wybieramy się do galerii handlowej czy do zwykłego supermarketu, nie musimy zabierać ze sobą żadnych dodatkowych akcesoriów. Kilka kupionych drobiazgów na pewno zmieści się w dużej torbie typu shooper. Jeżeli chodzi o kolorystykę i materiał wykonania takich damskich torebek, to w tej kwestii panuje spora dowolność. W zależności od potrzeb można postawić na coś klasycznego, czyli na czarną dużą torbę z długimi uszami, ale można także zdecydować się na torebki shopperki w odcieniach:

– beżu;

– szarości;

– granatu;

– czerwieni;

Torebki shopperki mogą być zapinane na zamek, ale mogą mieć również w środku specjalny zastrzak. Fajną opcją będzie także wybór torby z wyciąganą kosmetyczką w środku. Jest to wtedy taka kompilacja dwa w jednym. W zależności od potrzeb mamy dużą torbę lub małą podręczną torebkę. Co do materiału wykonania, to skóra lub materiał skóropodobny jest najczęściej wybieraną opcją. Niemniej jednak w sklepach można także znaleźć torebki zamszowe lub torby uszyte z jakichś bawełnianych materiałów.