bransoletka pozłacana

Jaką bransoletkę wybrać – srebrną czy pozłacaną?

Wybór odpowiedniej bransoletki jest dla każdego z nas nie lada wyzwaniem. Okazuje się, że często choć podobają się nam poszczególne modele, to jednak nie jesteśmy przekonani co do tego, czy komponują się one świetnie z naszym typem urody. Największy dylemat pojawia się przy wyborze bransoletki pozłacanej i srebrnej. Tak więc, jaką bransoletkę wybrać?

Do jakiego typu urody dopasuje się bransoletka pozłacana?

Jaką bransoletkę wybrać? – to odwieczne pytanie, które zdaje sobie każda kobieta poszukująca idealnego dodatku biżuteryjnego. Z pewnością wiele pań zainteresuje bransoletka pozłacana dostępna w sklepie Mokait. Jednak do jakiego typu urody się ona dopasuje? Otóż złoty to kolor ciepły i dość stonowany. Pięknie on połyskuje i mieni się zarówno w naturalnym jak i sztucznym świetle. Bransoletka pozłacana dopasuje się więc do ciepłego typu urody, czyli powinny skorzystać z niej panie, które:

  • mają blond, rude lub jasnobrązowe włosy;
  • oliwkowy lub ciepły odcień cery;
  • mają zielone lub orzechowe oczy.

W ich przypadku bransoletka pozłacana wydobędzie wszystkie, największe atuty ich urody i dodatkowo je podkreśli. 

Bransoletka srebrna i pasujący typ kobiecej urody

Skoro już wiemy jaką bransoletkę wybrać do ciepłego typu kobiecej urody, to pora również zastanowić się, jakie bransoletki sprawdzą się u pań, których uroda jest chłodna i stonowana. Otóż w ich wypadku, idealnym dopasowaniem będzie bransoletka srebrna. Srebro jest bowiem wyraziste, charakterne, a także zaliczane do barw zimnych. Jeśli więc panie posiadają ciemne – od brązowych po czarne – włosy, niebieskie, szare lub brązowe oczy oraz wyjątkowo jasną karnację, wówczas bransoletka srebrna idealnie się z tymi cechami skomponuje. Co więcej, będzie ona dodawała paniom naturalnego blasku i sprawi, że nie pozostaną one niezauważone w towarzystwie. Można więc jasno powiedzieć, że ciepła bransoletka pozłacana sprawdzi się u pań o ciepłym type urody, z kolei bransoletka srebrna – wręcz przeciwnie – jest przeznaczona dla pań o nieco chłodniejszej urodzie.