biżuteria srebrna

Do czego można nosić biżuterię srebrną?

Biżuteria wykonana z wysokiej jakości srebrna zazwyczaj prezentuje się bardzo elegancko, dlatego też nie ma ryzyka, że wybierze się dość kiczowate ozdoby. Jest to zdecydowanie bezpieczniejsze rozwiązanie niż biżuteria z dużą ilością żółtego złota, które jak powszechnie wiadomo nie pasuje do wielu stylizacji.

Gdzie sprawdzi się biżuteria srebrna?

Oryginalna srebrna biżuteria od renomowanego jubilera AnkaBiżuteria doskonale sprawdzi się przede wszystkim w przypadku dość krzykliwych ubrań. Srebrne naszyjniki i kolczyki mogą okazać się wspaniałym dodatkiem do skórzanych kurtek albo eleganckich sukienek. Warto wspomnieć także o tym, że biżuteria srebrna online doskonale pasować będzie do futer i kozaków typu muszkieterki. Jest to najlepszy wybór dla pań, które w pierwszej kolejności stawiają na dość wzorzyste ubrania.

O czym należy pamiętać?

Biżuteria srebrna jest dość uniwersalna, ale nie oznacza to wcale, że nie trzeba na nią uważać. Od wielu lat panuje prosta zasada – im bardziej ozdobna kreacja, tym oczywiście skromniejszą biżuterię należy dobierać. W ostatnim czasie jest bardzo duża moda na minimalizm jeżeli chodzi o biżuterię, dlatego też srebro w tym konkretnym przypadku sprawdzi się najlepiej. Jeżeli w naszej kreacji nie ma z kolei zbyt wielu rzucających się w oczy ozdób, to można śmiało postawić na odważniejszą biżuterię. Bardzo wielu światowych projektantów zaleca zakładanie srebrnej biżuterii przede wszystkim do stonowanych i ciemnych kolorów. Tego typu stylizacje sprawdzą się nie tylko do pracy, ale również na wieczorne wypady w miasto ze znajomymi.