Zalety piżamy dla karmiącej mamy.

Prawie każda młoda mama zmaga się z problemem nocnego wstawania do dziecka. Karmienie późną porą znacznie uprzykrza opiekę nad bobasem. Istnieje jednak rozwiązanie, które pozwoli odpocząć podczas nocy, jak również zapewnić dziecku i mamie bezpieczne i komfortowe karminie.

Specjalna piżama dla mam

Piżama do karmienia to rewolucyjne rozwiązanie pozwalające spokojnie i bezpiecznie przeprowadzić proces nocnego karmienia. Odzież ta przede wszystkim umożliwia szybkie odsłonięcie piersi, dzięki czemu dziecko dostaje pokarm zaraz po przebudzeniu.
Strój ten jest bardzo wygodny, posiada system guzików odsłaniających klapę ubrania, możliwość szybkiego przystawienia dziecka do pokarmu, jak również szybkiego ponownego zaczepienia po posiłku.

Cechy, właściwości i zalety piżamy z funkcją kamienia

Nocny posiłek to bardzo ważny element procesu wychowania i opieki nad niemowlakiem. Pokarm produkowany nocą posiada więcej tłuszczu i jest bardziej kaloryczny, dlatego warto zadbać o to, by maluch żywił się w tych niestandardowych godzinach.
Piżama dla karmiącej mamy to idealne rozwiązanie zapewniające matce i dziecku:
– komfort,
– wygodę,
– bezpieczeństwo,
– szybkość i łatwość podania nocnego posiłku,
– możliwość ograniczenia działań podczas karmienia,
Rozwiązanie to ponadto daje możliwość dostania się do piersi matki, bez konieczności zdejmowania całej bluzki.
Piżama wykonana jest z miękkiego, miłego w dotyku materiału. Utworzona w wielu kolorach, wzorach i rozmiarach. Fason i krój można wybrać według własnych upodobań.