W jaki sposób używać sztucznych feromonów męskich?

W dzisiejszych czasach można znaleźć bardzo wiele sklepów internetowych, które oferują bardzo skuteczne feromony męskie. Pamiętać należy jednak o tym, że zakup nowych feromonów to dopiero połowa drogi do sukcesu, ponieważ bardzo ważną kwestią jest również to, aby odpowiednio z nich korzystać. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, w jaki sposób używać sztucznych feromonów, aby przynosiły satysfakcjonujące rezultaty.

O czym należy pamiętać?

W pierwszej kolejności warto wspomnieć o tym, aby feromony męskie aplikować przynajmniej kilkanaście minut przed założeniem ubrania. Bez żadnego większego znaczenia jest także pora dnia, w której to będziemy się psiukać feromonami. Najlepsze markowe produkty działają od 4 do 8 godzin. Warto wspomnieć również i o tym, że feromony zdecydowanie dłużej działać będą na skórze tłustej i mieszanej. Osoby, które mają suchą skórę będą musiały częściej się psikać.

Gdzie rozprowadzać feromony męskie?

Feromony najlepiej rozprowadzać na szyi, zgięciu kolan, nadgarstkach, i zgięciu łokci. Pamiętać należy o tym, aby nie rozcierać substancji na ciele, ponieważ przy niektórych feromonach w ten sposób możemy uszkodzić naskórek. Warto oczywiście przez użyciem nowych feromonów zapoznać się z instrukcją obsługi.