Razem czy osobno?

Łańcuszki srebrne to biżuteria, która idealnie sprawdzi się w codziennej stylizacji, jak i tej na specjalne okazje. Jak nosić łańcuszki, by wyglądały ciekawie i niestandardowo?

Solo


Dobór biżuterii do stylizacji jest jak kropka nad „i”. Dobrze dobrana biżuteria podkreśli urok zestawu i sprawi, że kobieta będzie wyglądała gustownie i elegancko.

Łańcuszki srebrne zakończone ciekawą zawieszką warto nosić pojedynczo. W takiej stylizacji łańcuszek wyłącznie delikatnie zwraca uwagę na biżuterię. Głównym elementem stylizacji jest ciuch. Tak dobraną biżuterię nosimy do góry, która jest ciekawie wykończona. Falbanka, kokarda czy haft w górnej części odzieży nie pozwala na założenie dużej, charakterystycznej biżuterii.

Razem ciekawiej


Prosta góra, większy dekolt oraz strój, który jest monochromatyczny to przesłanki do tego, by stylizację podkreślić ciekawą biżuterią.

Łańcuszki srebrne o różnej długości założone kaskadowo wyglądają elegancko i ciekawie. Zawieszka na łańcuszku jest dopełnieniem stylizacji. Trzeba jednak uważać, by łańcuszki srebrne nie zachodziły na siebie. Każdy z nich musi mieć inną długość.

Taki dobór biżuterii świetnie wygląda z bluzką koszulową. Jeansy oraz marynarka dopełnią wizerunku.

Chętnych zachęcamy do nabycia na: https://www.ankabizuteria.pl/lacuszki