naszyjnik z ksiezycem

Naszyjnik z księżycem – stylowy dodatek do stroju

Biżuteria może w prosty sposób zmienić charakter codziennej stylizacji. Elegancki i ponadczasowy wisiorek księżyc może subtelnie, a zarazem wyraziście podkreślić nasz indywidualny styl. W jakich zestawach sprawdzi się naszyjnik z księżycem?

Naszyjnik z półksiężycem – odrobina tajemniczości na co dzień

Intrygujący motyw księżyca doda codziennym strojom uroku i aury tajemniczości. Subtelna biżuteria może być zestawiona zarówno z koronkową koszulą czy też nadać delikatnie gotyckiego wyrazu naszej ulubionej czarnej sukience. Choć świetnie pasuje do nieco bardziej eleganckich strojów, nie wahajmy się zestawić efektownego naszyjnika z półksiężycem z zupełnie prostymi strojami, takimi jak podkoszulek i jeansy czy też popularne ostatnio spodnie dresowe. Naszyjnik z księżycem doda codziennemu strojowi lekkości i uroku, uzupełniając niezobowiązujący look o intrygujący element. Subtelny, prosty w formie wisiorek księżyc (https://www.marko.pl/bizuteria-ksiezyc) możemy swobodnie nosić na co dzień, bez obaw, że będzie zbyt wystawny czy niedopasowany do okazji.

naszyjnik z ksiezycem

Oryginalny dodatek na wyjątkowe okazje

Biżuteria z uroczym motywem księżyca sprawdzi się również jako dodatek do stylizacji na wyjątkowe okazje, podkreślający indywidualny charakter noszącej ją osoby. Naszyjnik z półksiężycem będzie pięknie podkreślał uroczysty charakter wieczorowych kreacji, wyjściowych sukienek, a nawet sukni ślubnej. Warto mieć na uwadze, że prosta forma i jednolity – srebrny lub złoty – kolor wisiorka księżyca sprawia, że pasuje on do każdego koloru i stylu sukienki, kombinezonu czy innego eleganckiego stroju. Wyjątkowo pięknie będzie podkreślał baśniowy charakter zwiewnych, fioletowych lub granatowych sukienek, albo również ciemnych, aksamitnych kostiumów, które będą, tak jak wieczorne niebo, stanowiły jednocześnie dominujący element, jak i tło dla lśniącego półksiężyca.