Jakie body wybrać?

Bielizna to jedna z najważniejszych części damskiej garderoby. Wśród nich są body. Są one niezwykle popularne przede wszystkim z dwóch powodów. Idealnie się dopasowują oraz są niezwykle wygodne w noszeniu. Warto jednak wiedzieć, że do wyboru jest kilka rodzajów body.

Body – jaki mamy wybór?

Jak wspomniano do wyboru mamy kilka rodzajów body. Mogą być one eleganckie, koronkowe czy wyszczuplające. Każdy z tych rodzajów spełnia inną funkcję i pasuje do innych okazji. Body damskie koronkowe idealnie pasują na wyjście na imprezę. Najważniejszy jest tu jednak dobór odpowiedniej sukienki. Niezwykle popularne i lubione przez wiele kobiet są body wyszczuplające. Idealnie unoszą one pośladki oraz podkreślają piersi. Sprawiają one, że kobieca figura wygląda wręcz idealnie. Warto wspomnieć jeszcze o bodach modelujących. Są one nieco podobne do bodów wyszczuplających. Różnica jest taka, że body modelujące dodatkowo podkreśla dodatkowe części kobiecego ciała. Mowa tu np. w wcięciu w talii.

Body wyszczuplające – dla kogo?

Powiedziano już, że dużą popularnością cieszą się body wyszczuplające. Warto jednak wiedzieć jakie kobiety powinny je zakładać. Przede wszystkim wbrew pozorom nie jest to bielizna przeznaczona jedynie dla pań nieco bardziej puszystych. Body wyszczuplające śmiało mogą nosić także kobiety noszące rozmiar S i M.  Warto jednak sprawdzić czy dla lepszego podkreślenia damskich walorów lepsze będą body wyszczuplające czy modelujące.