kolczyki kółka

Do jakich stylizacji pasują kolczyki kółka?

Kobiety w każdym wieku uwielbiają kolczyki koła. Zarówno młode dziewczyny, jak i dojrzałe panie nie wyobrażają sobie większych wyjść bez tego rodzaju biżuterii, gdyż jest niezwykle efektowna i kobieca. Dzięki temu, że w dobrych sklepach z biżuterią można znaleźć kolczyki koła w różnych rozmiarach, każda z pań z pewnością znajdzie idealny model dla siebie. Dlaczego takie kolczyki są tak popularne? Jaki model obowiązkowo trzeba mieć w swojej szkatułce? 

Idealna biżuteria na co dzień

Zarówno srebrne, jak i złote kolczyki koła doskonale sprawdzają się na co dzień. Wiele pań zgodnie twierdzi, iż tego typu biżuteria świetnie podkreśla ich urodę oraz dodaje im wdzięku nawet przy prostych, klasycznych stylizacjach. Średniej wielkości kolczyki idealnie nadają się do stylizacji:

  • z kobiecymi sukienkami,
  • eleganckimi marynarkami,
  • casualowych,
  • sportowych. 
kolczyki kółka

Warto postawić na takie kolczyki kółka w klasycznej wersji, czyli bez żadnych dodatków, gdyż takie modele panie wykorzystają na wiele okazji.

Kolczyki kółka na specjalne okazje

Duże kolczyki kółka są wręcz niezastąpione przy specjalnych okazjach. Mnóstwo kobiet wybiera je, gdy udaje się na wesela, komunie, bale sylwestrowe oraz przyjęcia firmowe. W większości przypadków, przy takiej biżuterii nie potrzeba już żadnych innych błyszczących dodatków do stylizacji. Ogromną zaletą kolczyków kółek jest to, że pasują do każdej kobiety i każdej fryzury. Dodatkowo, są one ponadczasowe. W tym sezonie także kolczyki koła są na topie i wiele wskazuje na to, że tak szybko nie wyjdą z mody, dlatego też warto zainwestować w porządną, elegancką parę kolczyków kółek, które świetnie uzupełnią wiele outfitów.