kolczyki motylki dla dziewczynek

Biżuteria dla małej damy

Dzieci uwielbiają obserwować dorosłych, zarówno rodziców, jak i innych opiekunów. Małe dziewczynki marzą, żeby wyglądać jak mama lub postać z bajki. Ma to przełożenie w zabawach, gdzie przebierają się za dorosłe postaci i odgrywają rolę. To właśnie z obserwacji w głowach małych księżniczek pierwszy raz pojawia się myśl o przekłuciu uszu i kolczykach. W końcu zapada decyzja o wyborze kolczyków dla dziewczynki. 

Wybór pierwszych kolczyków 

Decyzja o przekłuciu uszu powinna wyjść z inicjatywy samego dziecka. Musi być ono świadome bólu i czasowego dyskomfortu związanego z gojeniem się wkłucia. Jeżeli nie będzie tego rozumiało, marzenie o pięknej biżuterii zamieni się w uciążliwy proces. Jeżeli nie ma żadnych wątpliwości, należy wybrać miejsce, gdzie będzie wykonany zabieg. Istnieją dwie możliwości: salon kosmetyczny lub studio piercingu. Zarówno w jednym, jak i drugim miejscu profesjonaliści wykonają usługę z wykorzystaniem kolczyków ze stali chirurgicznej. Dzięki swoim wyjątkowym hipoalergicznym właściwościom są najlepszym wyborem przy przekłuciu. Minimalizują ryzyko zakażenia i przyspieszają proces gojenia. Dodatkowo szeroki wybór modeli pozwoli zadowolić każdy gust i znaleźć wymarzone kolczyki dla dziewczynki. W salonie kosmetycznym przekłucie zostanie wykonane za pomocą specjalnych pistoletów. W studio piercingu specjalista użyje dedykowanych igieł.

kolczyki dla dziewczynek
Kliknij w zdjęcie i przejdź do oferty

Kolczyki dla dziewczynki pomysłem na prezent 

Przy okazji różnych dużych uroczystości zastanawiamy się nad prezentem dla dziewczynki. Często zapada decyzja o wyborze biżuterii. Poza klasykami jak srebro i złoto warto rozważyć wybór kolczyków dla dziewczynki ze stali chirurgicznej. Ważne jest, aby produkt był bezpieczny dla dziecka, nie uczulał go. W przypadku srebra może to być problematyczne. Złoto daje większą gwarancję, jednak jest zdecydowanie droższe. Kolczyki ze stali nierdzewnej dla dziewczynki to świetne rozwiązanie zarówno pod względem wzornictwa, jak i stosunku jakości do ceny.