Biżuteria Black Friday – co kupić?

Z roku na rok coraz więcej sklepów bierze udział w akcji Black Friday. W ten dzień, który w tym roku wypada 23 listopada w dużej liczbie sklepów będzie można kupić ulubione produkty z dużą zniżką. Większość sklepów oferuje zniżki na poziomie 30-50%, ale są też takie, gdzie można liczyć na zniżki na poziomie do -80% od ceny aktualnej.

Biżuteria Black Friday – co kupić?

Biżuteria na Black Friday może być kuszącym zakupem, ale trzeba pamiętać o rozsądku. Jeśli nawet w przecenionej cenie jakiś produkt jest drogi i jego zakup nadwyrężył by nasz domowy budżet warto poszukać czegoś innego.

Z drugiej strony właśnie podczas przecen, wyprzedaży i obniżek warto kupować nieco droższą złotą biżuterię czy modele z kamieniami szlachetnymi. Nie będą one mocno obniżone, ale na pewno zyskamy choć kilkadziesiąt – kilkaset złotych oszczędności.

A złota biżuteria bardzo niewiele traci na wartości, więc można ją traktować jako inwestycję. Ponadto jest zawsze modna, więc po jednym sezonie nie odłożymy jej w kąt i nie zapomnimy o niej, a będzie ciągle używana.

Zegarki damskie i męskie

Zegarki to też forma biżuterii. Podczas przecen takich jak Black Friday warto zainteresować się markowymi zegarkami na przykład Casio czy Timex, na które będzie można dostać dobre rabaty, a same marki są godne zakupu. Warto kupić od razu prezenty świąteczne, a właśnie zegarki i złota biżuteria są często dawanymi prezentami na Gwiazdkę.